CF14GB200R
MFR.Part #
CF14GB200R
JLCPCB Part #
C6148752
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 200Ω 250mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS