WW1JTR240
MFR.Part #
WW1JTR240
JLCPCB Part #
C3370955
Description
-55℃~+350℃ 1W 240mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS