WW1FT10R7
MFR.Part #
WW1FT10R7
JLCPCB Part #
C2592998
Description
-55℃~+350℃ 10.7Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS