WW1FT1K43
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1FT1K43
JLCPCB Part #
C2593561
Package
Plugin,D2.8xL9.5mm
Description
-55℃~+350℃ 1.43kΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS