WW1FT1R30
MFR.Part #
WW1FT1R30
JLCPCB Part #
C2593035
Description
-55℃~+350℃ 1.3Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS