WW1FT1R00
MFR.Part #
WW1FT1R00
JLCPCB Part #
C2593039
Description
-55℃~+350℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS