WW10FT8K00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW10FT8K00
JLCPCB Part #
C2594076
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10W 8kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS