WW1FTR330
MFR.Part #
WW1FTR330
JLCPCB Part #
C2593747
Description
-55℃~+350℃ 1W 330mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS