WW1FT1R50
MFR.Part #
WW1FT1R50
JLCPCB Part #
C3379935
Description
-55℃~+350℃ 1.5Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS