WW1FT107R
MFR.Part #
WW1FT107R
JLCPCB Part #
C3423383
Description
-55℃~+350℃ 107Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS