WW1FT105R
MFR.Part #
WW1FT105R
JLCPCB Part #
C3423794
Description
-55℃~+350℃ 105Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS