WW1JT1R20
MFR.Part #
WW1JT1R20
JLCPCB Part #
C2593095
Description
-55℃~+350℃ 1.2Ω 1W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS