WW1FBR250
MFR.Part #
WW1FBR250
JLCPCB Part #
C2646308
Description
-55℃~+350℃ 1W 250mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS