BR5FB50L0
MFR.Part #
BR5FB50L0
JLCPCB Part #
C2646568
Package
Plugin
Description
50mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS