WW1FBR200
MFR.Part #
WW1FBR200
JLCPCB Part #
C2646309
Description
-55℃~+350℃ 1W 200mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS