WW3JBR250
MFR.Part #
WW3JBR250
JLCPCB Part #
C5833318
Description
-55℃~+350℃ 250mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS