WW1FT73R2
MFR.Part #
WW1FT73R2
JLCPCB Part #
C3426245
Description
-55℃~+350℃ 1W 73.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS