WW3FBR250
MFR.Part #
WW3FBR250
JLCPCB Part #
C7390411
Description
-55℃~+350℃ 250mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS