WW1AJT620R
MFR.Part #
WW1AJT620R
JLCPCB Part #
C7390381
Package
Plugin,D2.8xL10.7mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 620Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS