WW1ABT10R0
MFR.Part #
WW1ABT10R0
JLCPCB Part #
C7152382
Description
-55℃~+350℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS