WW1AJT150R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1AJT150R
JLCPCB Part #
C2593723
Package
Plugin,D2.8xL10.7mm
Description
-55℃~+350℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS