WW12JT620R
MFR.Part #
WW12JT620R
JLCPCB Part #
C3436536
Description
-55℃~+350℃ 400mW 620Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS