CF12JT7M50
MFR.Part #
CF12JT7M50
JLCPCB Part #
C2586568
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS