WW12JT820R
MFR.Part #
WW12JT820R
JLCPCB Part #
C2593523
Description
-55℃~+350℃ 400mW 820Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL7.9mm Through Hole Resistors ROHS