WW1AFT4R00
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW1AFT4R00
JLCPCB Part #
C2593823
Package
Plugin,D2.8xL10.7mm
Description
-55℃~+350℃ 1W 4Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.8xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS