CB7JBR620
MFR.Part #
CB7JBR620
JLCPCB Part #
C2645208
Description
-55℃~+275℃ 620mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS