CB5JBR620
MFR.Part #
CB5JBR620
JLCPCB Part #
C2644536
Description
-55℃~+275℃ 5W 620mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS