CB7JBR220
MFR.Part #
CB7JBR220
JLCPCB Part #
C3374901
Description
-55℃~+275℃ 220mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS