CF14JB13R0
MFR.Part #
CF14JB13R0
JLCPCB Part #
C6483258
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 13Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS