CB7JB5R60
MFR.Part #
CB7JB5R60
JLCPCB Part #
C2645173
Description
-55℃~+275℃ 5.6Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS