CB7JBR820
MFR.Part #
CB7JBR820
JLCPCB Part #
C2645206
Description
-55℃~+275℃ 7W 820mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS