CB7JB130R
MFR.Part #
CB7JB130R
JLCPCB Part #
C2645187
Description
-55℃~+275℃ 130Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS