CB7JBR240
MFR.Part #
CB7JBR240
JLCPCB Part #
C2645195
Description
-55℃~+275℃ 240mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS