CB2JBR240
MFR.Part #
CB2JBR240
JLCPCB Part #
C2644488
Description
-55℃~+275℃ 240mΩ 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS