CB7JB2R40
MFR.Part #
CB7JB2R40
JLCPCB Part #
C2645181
Description
-55℃~+275℃ 2.4Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS