CB7JB20R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB7JB20R0
JLCPCB Part #
C3567345
Package
Plugin,D9.5xL35mm
Description
-55℃~+275℃ 20Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS