CB7JBR200
MFR.Part #
CB7JBR200
JLCPCB Part #
C2645196
Description
-55℃~+275℃ 200mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS