CB2JBR200
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB2JBR200
JLCPCB Part #
C3363076
Package
Plugin,D6.4xL18mm
Description
-55℃~+275℃ 200mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS