CB7JBR500
MFR.Part #
CB7JBR500
JLCPCB Part #
C6478430
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 500mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ Plugin,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS