CB7JB120R
MFR.Part #
CB7JB120R
JLCPCB Part #
C3440956
Description
-55℃~+275℃ 120Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS