CB7JB1R20
MFR.Part #
CB7JB1R20
JLCPCB Part #
C2645237
Description
-55℃~+275℃ 1.2Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS