CB7JB82R0
MFR.Part #
CB7JB82R0
JLCPCB Part #
C3386234
Description
-55℃~+275℃ 7W 82Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS