RSMF5JT680R
MFR.Part #
RSMF5JT680R
JLCPCB Part #
C2593312
Description
-55℃~+235℃ 5W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS