WW7BJT10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW7BJT10K0
JLCPCB Part #
C2593988
Package
Plugin,D7.9xL25.4mm
Description
-55℃~+350℃ 10kΩ 7W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS