CB7JBR750
MFR.Part #
CB7JBR750
JLCPCB Part #
C2645347
Description
-55℃~+275℃ 750mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS