CB7JB3R30
MFR.Part #
CB7JB3R30
JLCPCB Part #
C3569959
Description
-55℃~+275℃ 3.3Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS