CB7JB4R70
MFR.Part #
CB7JB4R70
JLCPCB Part #
C2645176
Description
-55℃~+275℃ 4.7Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS