100ZLH120MEFCT810X23
MFR.Part #
100ZLH120MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C1596271
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 110mΩ 120uF 23mm 585mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS