63KXF1000MEFCSN22X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
63KXF1000MEFCSN22X20
JLCPCB Part #
C1601429
Package
Plugin,D22xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 1000uF 10mm 20mm 22mm 3000hrs@105℃ 63V ±20% 插件,D22xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS