35MXC22000MEFCSN35X50
MFR.Part #
35MXC22000MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1613103
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22000uF 3000hrs@105℃ 35V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS